Stylish Boho Bedrooms Warsaw Downtown

  • Wi-Fi

Ubytování se nachází 20 minut chůze od Národní muzeum ve Varšavě a 5 minut chůze od stanice metra Politechnika. Hotel nabízí veřejné parkoviště poblíž.

Kavárna Charlotte je zhruba 5 minut pěšky daleko.

Tento hotel se nachází hned vedle plac Zbawiciela, 15 minut chůze od centra města Varšava. Muzeum stereoskopie Fotoplastikon je 1 km od tohoto hotelu. Stylish Boho Bedrooms Warsaw Downtown je asi 25 minut chůze od vlakového nádraží Warszawa Główna.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Stylish Boho Bedrooms Warsaw Downtown
Little Home - Plac Konstytucji
Cena pouze pro mobilní zařízení

Little Home - Plac Konstytucji

7.4
Dobrý 15 recenzí
309 m od ubytování
USD 31 USD 28
za noc
*Clicktheflat* Wilcza 33 Street Apart Rooms In The City Center
Cena pouze pro mobilní zařízení

*Clicktheflat* Wilcza 33 Street Apart Rooms In The City Center

8.2
Velmi dobrý 416 recenzí
635 m od ubytování
USD 48 USD 43
za noc
Apart Lwowska
Cena pouze pro mobilní zařízení

Apart Lwowska

642 m od ubytování
USD 31 USD 28
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    • Informace o přistýlkách
    • V pokoji nelze umístit přistýlku.
    Často kladené otázky
    • 🌇
      Jak daleko je centrum města od Stylish Boho Bedrooms Warsaw Downtown hotel?
      Do centra města Varšava od Stylish Boho Bedrooms Warsaw Downtown hotel dojdete pěšky za 15 minut.
    • 🚗
      Je v blízkosti Stylish Boho Bedrooms Warsaw Downtown hotel parkování?
      Ano, vaše auto bude v bezpečí na veřejném parkovišti poblíž v Stylish Boho Bedrooms Warsaw Downtown hotel.
    • 🚎
      Které zastávky veřejné dopravy jsou poblíž Stylish Boho Bedrooms Warsaw Downtown hotel?
      Nejbližší stanice metra je Politechnika, což je 5 minut chůze od Stylish Boho Bedrooms Warsaw Downtown hotel, a nejbližší autobusová zastávka Marshal Street 02 je vzdálená 5 minut chůze.
    • Je v pokojích penzion ve městě Varšava pracovní prostor?
      Některé pokoje v penzion ve městě Varšava mají pracovní prostor.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Stylish Boho Bedrooms Warsaw Downtown

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít